Profesjonalne szkolenia dla nauczycieli dzieci z cukrzycą
Czwartek, 23 Marzec 2017 11:25

Jeśli w Twojej szkole albo przedszkolu jest dziecko z cukrzycą typu 1 skontaktuj się z nami. Jeśli jesteś rodzicem dziecka z cukrzycą typu 1 przekaż wychowawcy albo dyrekcji placówki, do której uczęszcza Twoja pociecha, że mogą zamówić u nas szkolenie.

Przyjedziemy i zorganizujemy szkolenie dla grona pedagogicznego. Docieramy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wiedza o tym jak opiekować się dzieckiem z cukrzycą w przedszkolu i szkole, oswajamy nauczycieli z tym tematem, tłumaczymy, wyjaśniamy.

Nasi edukatorzy mają stosowną wiedzę umiejętności i uprawnienia do prowadzenie szkoleń, ukończyli kurs pod patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i mają ważny certyfikat edukatora.

Dodatkowo przywozimy poradniki dla nauczycieli i dajemy potwierdzenia udziału w szkoleniu, a przeszkolone placówki umieszczamy na mapie przyjaznych diabetykom przedszkoli i szkół, których jest już 755 w całej Polsce.

W roku 2017 zrobiliśmy prawie 400 szkoleń!

ZAPRASZAMY!
www.przyjaznediabetykom.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

powiększ zdjęcie

Zmieniony ( Czwartek, 23 Marzec 2017 11:28 )
 

mojacukrzyca.org


Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.