KURS SPOŁECZNYCH EDUKATORÓW CUKRZYCY TYPU 1
Poniedziałek, 24 Październik 2016 11:01

Zapraszamy osoby zainteresowane do zgłaszania się do udziału w kursie społecznych edukatorów cukrzycy.

TERMIN I MIEJSCE: 25.11.2016 od godz. 12 do 27.11.2016 do godz. 16, Kraków – ścisłe centrum

WYKŁADOWCY: Prof. dr hab. n.med. Maciej Małecki, Prof. dr hab. n. med. Przemysława Jarosz-Chobot, Prof. dr hab. n.med. Anna Noczyńska, Dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska, Dr n. med. Joanna Nazim oraz inni: edukatorki diabetologiczne, psycholog, prawnik.

DLA KOGO TAK: Dla Osób, które chcą działać jako edukator i współpracować z Federacją przy prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli dzieci z cukrzycą w całej Polsce.

DLA KOGO NIE:
- Dla Osób, dla których główną motywacją do udziału w kursie jest poprawa wiedzy o cukrzycy celem lepszego jej prowadzenia u siebie lub dziecka.
- Dla Osób, które chcą w oparciu o certyfikat Federacji prowadzić komercyjne/zarobkowe szkolenia w ramach własnej działalności lub innych podmiotów.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i wysyłania ankiet zgłoszeniowych do dnia 28.10.2016 na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że w tym roku Federacja nie zapewnia noclegów i wyżywienia podczas kursu. W Krakowie można znaleźć wiele tanich noclegów w skromnych ale dobrych warunkach. Nocleg w pokoju dwuosobowym to koszt od około 80 zł. Obiad w pobliżu miejsca kursu to koszt około 16 zł, podobnie kolacja. Bilet PKP kupiony wcześniej jest tańszy nawet o 30 procent. Kurs odbywa się w ścisłym centrum Krakowa, 15 minut pieszo od Rynku Głównego, 5 minut pieszo od dworca PKP i PKS.

Najtańsze hotele najbliżej miejsca kursu:
ok. 2 minuty pieszo od miejsca kursu - Hotel Mistia: nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym 74 zł
ok. 5 miniut pieszo od miejsca kursu - Ibis Budget Stare Miasto: nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym 129 zł

Zmieniony ( Wtorek, 25 Październik 2016 11:45 )
 

mojacukrzyca.org


Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.